Otevírací doba : Po až Čt od 9:00 do 18:00
  Tel : 602 821 459

REFLAX mobilní lehátko

Certifikát ISO-13485
Certifikát CE

Je praktický a skladný. Díky skládacímu designu je přenosný a mimořádně skladný.

Pět výjimečných vlastností Ceragem Reflaxu

  • SKENOVÁNÍ PÁTEŘE

Na základě informací získaných skenováním je vytvořena masáž šitá na míru.

  • CHYTRÝ SYSTÉM POHYBLIVÝCH MASÁŽNÍCH JEDNOTEK (SMPS)

Pohyblivý systém projektoru se přizpůsobí zakřivení páteře a tím poskytne optimální masáž každému uživateli.

  • POKROČILÉ MASÁŽNÍ PROGRAMY

12 masážních programů založených na principech alternativní medicíny.

  • TEPLOTNÍ KONTROLKA

Možnost nastavení teploty po 1°C umožňuje efektivní a bezpečnou teplotní regulaci.

  • NÁPADITÝ DESIGN

Dokonalé prostorové využití a snadná mobilita díky skládacímu designu.

SKENOVÁNÍ PÁTEŘE & SPMSVÁNÍ PÁTEŘE

Skenování je novou funkcí termomasážního přístroje CERAGEM, která slouží k nastavení masáže podle tělesné konstituce daného uživatele. Vnitřní projektor skenováním změří délku a tvar páteře uživatele, provádí masáž od hlavy po pánevní oblast a nachází a stimuluje různé akupresurní body, které jsou u každého člověka na jiných místech.

SPMS

(CHYTRÝ SYSTÉM POHYBLIVÝCH MASÁŽNÍCH JEDNOTEK)

Systém pohyblivých masážních jednotek SPMS zajišťuje větší efektivitu masáže. Vnitřní projektor se na základě skenování přizpůsobí specifikům páteře daného uživatele. Díky tomu, že přesně kopíruje zakřivení páteře, je masáž opravdu výjimečná.

ÚČINKY HLOUBKOVÉHO INFRAČERVENÉHO ZÁŘENÍ VYCHÁZEJÍCÍHO Z VNITŘNÍHO PROJEKTORU

Ceragem využívá tzv.“serpentinový jadeit“ – přírodní minerál s vysokým obsahem hloubkového infračerveného záření – jako hlavní materiál v projektoru k poskytnutí vysokých účinků tohoto záření při použití. Topné těleso vnitřního projektoru, které bylo nově vyvinuto v centru CERAGEM R&D, poskytuje účinnější termomasáž, to především díky inovované funkci , které zkracuje dobu nahřívání projektoru, což současně prodlužuje jeho životnost.

POKROKOVÉ MASÁŽNÍ PROGRAMY

NAVRŽENO CAMI (INSTITUT ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY CERAGEM)

12 masážních programů, vyvinutých na základě principů orientální medicíny a západní alternativní medicíny – jako např. moxování, bodová masáž, masáže, chiropraxe a termoterapie – máte možnost vybrat si, co je nejvhodnější pro Vaše zdraví.

12 MASÁŽNÍCH PROGRAMŮ CERAGEM

STANDARDNÍ, ZÁKLADNÍ, RELAXAČNÍ, NA STABILITU, KREVNÍ OBĚH, IMUNITU, ENERGIZUJÍCÍ, NA SOUSTŘEDĚNOST, ZLEPŠENÍ SPANÍ, NA METABOLIZMUS, POLOAUTOMATICKÝ REŽIM, MANUÁLNÍ REŽIM

BEZPEČNOSTNÍ KONTROLKA TEPLOTY

Je žádoucí, aby se používala optimální teplota, která vyhovuje každému a zajišťuje efektivní termální účinky. Reflax je schopen nastavit teplotu po 1°C, a tak umožńuje efektivní a bezpečnou teplotní regulaci.

NÁPADITÝ DESIGN

Díky sjednocenému skládacímu designu najde lepší využití v prostoru.

Lze jej uskladnit na malém prostoru, pod postelí nebo v kufru auta na cestách.

Tento inovativní přístroj funguje na principech alternativní medicíny jako moxování, bodová masáž, masáž, chiropraxe, tepelná terapie. Při masáži páteře jsou aktivována nervová zakončení, což přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu.

Moxování

Použití tepla ke stimulaci akupresurních bodů a zlepšení krevního oběhu pro zesílení samoléčebných schopností a relaxaci těla.

Ruční masáž (Akupresura)

Masáž vykonávaná rukou (prsty) napomáhá k uvolňování napnutých nervů a svalů a přináší pocit relaxace. Stimulace akupresurních bodů uvolňuje nervy vystavené tlaku a pomáhá nastavit původní, přirozený stav zdraví.

Masáž

Jedna z nejznámějších metod pro zmírnění bolesti, uvolnění těla a zlepšení krevního oběhu.

Chiropraxe

Chiropraxe je jedna z hlavních metod alternativní medicíny s více než stoletou tradicí. Napomáhá především vhodnému udržení páteře a uvolnění nervů vystavených tlaku, čímž se zlepšuje všeobecný zdravotní stav.

Tepelná terapie

Tepelná terapie se používá prvotně pro zmírnění různých bolestí a zlepšení oběhového systému. Existuje několik druhů tepelné terapie: léčba teplou vodou, parafínová léčba, léčba párou, ultrafialová léčba, používání infračerveného tepla, atd.

HLAVNÍ FUNKCE AUTOMATICKÉHO TERMOMASÁŽNÍHO ZAŘÍZENÍ 

CERAGEM Tlak (Akupresura)™

Funguje na principech moxování a ruční masáže (Akupresury)

Tato jedinečná technika v sobě spojuje příznivé vlivy moxaterapie a akupresury. Vnitřní projektor vyzařuje infračervené teplo, čímž dosahuje efektu moxování a současně s tím aplikuje akupresurní masáž přímo na páteři uživatele. Výsledkem je uvolnění napětí, stimulace krevního oběhu a energizace. Odbourávání stresu následně přispívá ke zlepšení všeobecného zdravotního stavu organizmu.

CERAGEM Masáž ™

Funguje na principu masáže, respektive chiropraxe

Vnitřní projektor masíruje záda, uvolňuje bolesti svalů, napětí a stres způsobené špatným držením těla a nezdravou životosprávou. Minimalizováním těchto vlivů se dosahuje všeobecného zlepšení zdravotního stavu. Kromě výhod tradiční masáže nabízí CERAGEM Masáž tělu i uklidňující teplo, které vedle příjemného pocitu přispívá k dokonalé relaxaci. Vnitřní projektor je schopen zkopírovat zakřivení páteře. Tato jednotka se nazývá SBTS, neboli Smart Back Track Systém (chytrý spodní posouvací systém). SBTS přesně aplikuje sílu a dráhu masírování vypočítané na základě naskenovaných údajů dané páteře.

CERAGEM Nahřívání ™

Funguje na principu tepelné terapie

Velké množství studií a výzkumů prokázaly, že hloubkové infračervené záření přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu a zlepšuje krevní oběh. Ceragem termální zařízení využívá principy termoterapie a vyzařuje infračervené záření, které prospívá lidskému tělu.