Otevírací doba : Po až Čt od 9:00 do 18:00
  Tel : 602 821 459

CERATONIC MAT – infra deka

Přírodní medicína předpokládá, že většina nemocí pramení z podchlazení těla, takže je důležité, aby vaše tělo bylo v teple.

Podložka CERATONIC MAT M1 poskytuje bezpečné, snadné a pohodlné použití, tak aby přispívala k dokonalé péči o naše zdraví. Pro svoji flexibilitu se dá použít na prohřívání zad, kolenou, chodidel, břicha. Příjemně se na ní spí, nebo sedí. Je vhodná na chatu, než se zatopí, nebo na noc do postele.

Je lehce přenosná díky malé hmotnosti a snadno uchopitelné rukojeti. K podložce je dodávána praktická taška na snadné přenášení.

Podložka poskytuje intenzivní dlouhovlnné infračervené záření prostřednictvím keramiky, která obsahuje 5 minerálů, z kterých je vytvořen unikátní materiál pod názvem „CERATONIC“. Více info zde.

Termostat má knoflík pro regulaci teploty s přesností 1°C, teplotní rozsah od 30°C do 65°C, který je zajištěn teplotními čidly, která kontrolují teplotu podložky a tak ji chrání před poškozením topných těles.

Bezpečné použití je zajištěno dvojnásobným zablokováním elektromagnetických vln pomocí termálního vedení, které nevytváří magnetické pole.

Vzhledem k funkci automatického vypnutí po 12 hodinách je minimalizován vznik požáru.

Podložka má osvědčení o bezpečnosti CE, což zaručuje, že je nejvyšší kvality, navržená pro zdraví a bezpečnost uživatelů.

ÚČINKY JADEITU

Odstraňuje zažívací problémy (zácpu, průjem), ledvinová onemocnění, zánět močového měchýře, menstruační bolesti, hemoroidy

Podporuje imunitní systém, správnou funkci pohlavních orgánů (neplodnost), poporodní komplikace

Zmírňuje záněty kloubů, bolesti ramen, plotének, bolest hlavy, třes rukou

Harmonizuje vysoký/nízký krevní tlak, diabetes, neuralgie

ÚČINKY ČERVENÉ HLÍNY

Podporuje krevní oběh, vylučování odpadních látek a toxinů z těla, lepší spánek

Zlepšuje stav pleti a metabolizmus

Podporuje rychlé odeznění zánětů z kloubů, zmírňuje bolesti zad a svalů

výborné antibakteriální účinky, zamezuje vzniku plísní

Vydává infračervené záření a je schopno vést teplo

Reguluje vlhkost, absorbují a eliminují zápach potu, působí antibakteriálně (psoriáza, akné, atopický ekzém,…)