CERATONIC BELT - INFRA DEČKA

V dnešní době si stále více lidí středního věku stěžuje na bolesti v kříži. Příčiny bolesti mohou být různé, ale většina z nich souvisí s páteří. S věkem se páteř opotřebovává a zhoršuje se její pohyblivost. Nejdříve trpí spodní bederní část zad, na kterou je vyvíjen tlak horní poloviny těla, stres z těžké práce, sedavého zaměstnání a nadváhy. Nejdůležitější biologicky aktivní zóny a orgány našeho těla se nacházejí v oblasti břicha a dolní části zad. Celkový stav našeho těla – fungování imunitního systému, metabolismus a hormonální metabolismus – do značné míry závisí na stavu žaludku, jater, střev a ledvin.

Pro udržení zdraví břicha a spodní části zad vyvinula společnost CERAGEM termální dečku (pás) s terapeutickou biokeramikou Ceratonic – Ceratonic Belt ! Pravidelné používání pásu umožňuje rychle uvolnit stres ze sevřených míšních nervů dolní části zad, zlepšit prokrvení této oblasti a odstranit bolest.

Ceratonic Belt je nepostradatelná věc pro lumbago, bederní osteochondrózu a revmatické bolesti zad. Pomáhá zmírnit stavy neuralgie, lumbago, radikulitidy, kýly a obnovuje pohyblivost dolní části zad. Ceratonický pás pomáhá obnovit činnost gastrointestinálního traktu, pomáhá normalizovat hormonální metabolismus a zlepšuje stav pacientů s cukrovkou . Výborná pomůcka při obezitě a zánětech urogenitálního systému (zejména zánětech močového měchýře, ledvin, vaječníků, prostatitidě a erektilní dysfunkci).

 

Ceratonic Belt lze použít jako kompaktní minidečku na hrudník při nachlazení a onemocněních dýchacího ústrojí, slouží k zahřátí krční oblasti, přikrytí kolen nebo k sezení na něm. Díky své velikosti je vhodné vzít si pás s sebou na cesty nebo do přírody.

 

Pás je vybaven odnímatelným páskem na suchý zip, který vám umožňuje jej použít jako termální minipodložku (s odepnutou páskou) nebo pohodlně připevnit na břicho nebo spodní část zad.

Termální dečka je vyrobená ze speciální keramiky Ceratonic, které má unikátní složení. Vyrábí se z přírodního jadeitu 40%, žlutého jílu 40% a unikátního patentovaného složení Ceragem 20%. Tato směs je rozdrcena na prášek a následným tevením v peci při teplotě 1200°C vznikají unikátní keramické kameny. Keramika si zachovává překvapivou hustotu, pevnost a vysokou teplotní odolnost. Keramický Ceratonic při zahřívání intenzivně vydává dlouhovlnné infračervené teplo, podobné přirozenému tepelnému záření lidského těla.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 Výrobek:                                 Ceratonic Belt (Ceramic B1)

Model:                                     CGM EMT-BS1302

Napětí:                                    220V-240V∼, 50/60Hz

Spotřeba energie:                  60W±10%

Teplota:                                   30°C ∼ 65°C

Rozměry:                                 250 mm x 600 mm x 20 mm

Hmotnost:                               1,3 kg

Cena:                                        10 250,-Kč vč. DPH

Loading