CERAGEM Master V3 masážní lehátko

CERAGEM Master V3 využívá revoluční technologii skenování páteře, což doposud nedokázalo žádné jiné automatické termomasážní zařízení. Navíc funkce APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek) umožňuje vertikální pohyb (nahoru a dolů) a termomasáž se tak přizpůsobí potřebám daného uživatele. Pomocí 6 stupňů intenzity a 12 masážních programů lze vytvořit speciální termomasážní program pro každého člena rodiny podle jeho věku a fyzického stavu.


Dostaňte se do fyzické i duševní relaxace během termomasáže kombinované s hudbou. Využijte jedinečné kombinace tradičních metod východní medicíny a moderních technologií 21. století a dopřejte si v pohodlí domova blahodárné účinky tohoto automatického termomasážního přístroje, který v sobě spojuje efektivnost, pohodlnost a praktičnost.

SKENOVÁNÍ PÁTEŘE a APMS

CERAGEM Master V3 používá revoluční technologii skenování páteře, což zatím nedokáže žádné jiné automatické termomasážní zařízení. Navíc funkce APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek) umožňuje i vertikální pohyb (nahoru a dolů), díky kterému lze masáž skutečně přizpůsobit potřebám daného uživatele.

Vnitřní projektor během skenování těla (od hlavy po kostrč) změří délku a zmapuje tvar páteře. Vnitřní projektor stimuluje tělo od krčního obratle až po ledviny, ale i body nacházející se nad páteří. Tyto body jsou u každého člověka na různých místech a jsou to konkrétní akupresurní body nacházející se na obou stranách páteře.

HLAVNÍ FUNKCE AUTOMATICKÉHO TERMOMASÁŽNÍHO ZAŘÍZENÍ:
  • CERAGEM Tlak (Akupresura)™

Funguje na principech moxování a ruční masáže (Akupresury)

Tato jedinečná technika v sobě spojuje příznivé vlivy moxaterapie a akupresury. Vnitřní projektor vyzařuje infračervené teplo, čímž dosahuje efektu moxování a současně s tím aplikuje akupresurní masáž přímo na páteři uživatele. Výsledkem je uvolnění napětí, stimulace krevního oběhu a energizace. Odbourávání stresu následně přispívá ke zlepšení všeobecného zdravotního stavu organizmu.

  • CERAGEM Masáž ™

Funguje na principu masáže, respektive chiropraxe

Vnitřní projektor masíruje záda, uvolňuje bolesti svalů, napětí a stres způsobené špatným držením těla a nezdravou životosprávou. Minimalizováním těchto vlivů se dosahuje všeobecného zlepšení zdravotního stavu. Kromě výhod tradiční masáže nabízí CERAGEM masáž tělu i uklidňující teplo, které vedle příjemného pocitu přispívá k dokonalé relaxaci. Vnitřní projektor je schopen zkopírovat zakřivení páteře. Tato jednotka se nazývá SBTS, neboli Smart Back Track Systém (chytrý spodní posouvací systém). SBTS přesně aplikuje sílu a dráhu masírování vypočítané na základě naskenovaných údajů dané páteře.

  • CERAGEM Nahřívání ™

Funguje na principu tepelné terapie

Velké množství studií a výzkumů prokázaly, že hloubkové infračervené záření přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu a zlepšuje krevní oběh. Ceragem termální zařízení využívá principy termoterapie a vyzařuje infračervené záření, které prospívá lidskému tělu.

Moxování

Použití tepla ke stimulaci akupresurních bodů a zlepšení krevního oběhu pro zesílení samoléčebných schopností a relaxaci těla.

Ruční masáž (Akupresura)

Masáž vykonávaná rukou (prsty) napomáhá k uvolňování napnutých nervů a svalů a přináší pocit relaxace. Stimulace akupresurních bodů uvolňuje nervy vystavené tlaku a pomáhá nastavit původní, přirozený stav zdraví.

Masáž

Jedna z nejznámějších metod pro zmírnění bolesti, uvolnění těla a zlepšení krevního oběhu.

Chiropraxe

Chiropraxe je jedna z hlavních metod alternativní medicíny s více než stoletou tradicí. Napomáhá především vhodnému udržení páteře a uvolnění nervů vystavených tlaku, čímž se zlepšuje všeobecný zdravotní stav.

Tepelná terapie

Tepelná terapie se používá prvotně pro zmírnění různých bolestí a zlepšení oběhového systému. Existuje několik druhů tepelné terapie: léčba teplou vodou, parafínová léčba, léčba párou, ultrafialová léčba, používání infračerveného tepla, atd.

Pomocí 6-ti individuálně nastavitelných stupňů intenzity a 12-ti masážních programů si můžete vytvořit speciální termomasážní program pro každého člena Vaší rodiny podle věku a fyzického stavu daného jedince.

12 MASÁŽNÍCH PROGRAMŮ

 

 

Můžete si vybrat z 12-ti programů CERAGEM Master V3 vytvořených na základě alternativní medicíny. Rozhodněte sami, který Vám nejlépe vyhovuje.

6 STUPŇŮ INTENZITY
 
 

APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek) se automaticky přizpůsobuje přirozeným zakřivením páteře a také umožňuje regulaci intenzity masáže. Intenzitu masáže si lze vybrat podle vlastních potřeb.

 
CERAGEM HUDBA


Dostaňte se do stavu dokonalé tělesné a duševní relaxace během termomasáže kombinované s hudbou.

NÁPADITÝ DESIGN


CERAGEM Master V3 skvěle ladí s interiérem a díky svému zasouvacímu designu nabízí výborné prostorové využití.

Vnější projektory byly vytvořené na základě poznatků alternativní medicíny se zvláštním zřetelem na rozmístění standardních akupresurních bodů. Jejich moderní a ergonomický tvar zabezpečuje efektivní a pohodlné použití.

CERAGEM Master V3 má zabudovanou jednotku Epoxy Carbon Panel, která slouží k přenášení infračerveného tepla.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Model:                                                                            CGM MB-1101
Popis výrobku:                                                              Automatické termální masážní lehátko
Napájecí napětí:                                                            220-240V, 50/60Hz
Příkon:                                                                            360VA
Teplota prostředí:                                                         10°C – 40°C
Doporučené zatížení:                                                   120cm – 186cm
Maximální hmotnost:                                                   135 kg
Formátování SD karty:                                                  FAT 32
Soubory, které lze přehrát:                                           MP3
Počet uživatelských souborů:                                     100EA
Maximální výkon MP3:                                                 2,2W
Rozměry v rozloženém stavu:                                     700mm x 2016mm x 450mm (+/- 5mm)
Ve složeném stavu:                                                       700mm x 1258mm x 450mm (+/- 5mm)
Hmotnost (bez příslušenství: Hlavní jednotka:         23kg (+/- 2kg)
Zasunovací jednotka:                                                    14kg (+/- 2kg)
Rám:                                                                                 16kg (+/- 2kg)
Výrobce:                                                                          CERAGEM CO., LTD.

CENA:                                                                     82.900,-Kč vč.DPH
Loading