Otevírací doba : Po až Čt od 10:00 do 18:00
  Tel : 602 821 459

CERAGEM Master V3 masážní lehátko

Certifikát ISO-13485
Certifikát CE

AUTOMATICKÉ TERMOMASÁŽNÍ LEHÁTKO PŘIZPŮSOBENÉ VAŠEMU TĚLU

SKENOVÁNÍ PÁTEŘE a APMS

CERAGEM Master V3 používá revoluční technologii skenování páteře, což zatím nedokáže žádné jiné automatické termomasážní zařízení. Navíc funkce APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek) umožňuje i vertikální pohyb (nahoru a dolů), díky kterému lze masáž skutečně přizpůsobit potřebám daného uživatele.

SKENOVÁNÍ PÁTEŘE

Vnitřní projektor během skenování těla (od hlavy po kostrč) změří délku a zmapuje tvar páteře. Vnitřní projektor stimuluje tělo od krčního obratle až po ledviny, ale i body nacházející se nad páteři. Tyto body jsou u každého člověka na různých místech a jsou to konkrétní akupresurní body nacházející se na obou stranách páteře.

APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek)

6 STUPŇŮ INTENZITY a 12 MASÁŽNÍCH PROGRAMŮ

Pomocí 6-ti individuálně nastavitelných stupňů intenzity a 12-ti masážních programů si můžete vytvořit speciální termomasážní program pro každého člena Vaší rodiny podle věku a fyzického stavu daného jedince.

6 STUPŇŮ INTENZITY

APMS (Pokročilý Systém Pohyblivých Masážních Jednotek) se automaticky přizpůsobuje přirozeným zakřivením páteře a také umožňuje regulaci intenzity masáže. Intenzitu masáže si lze vybrat podle vlastních potřeb.

12 MASÁŽNÍCH PROGRAMŮ

Můžete si vybrat z 12-ti programů CERAGEM Master V3 vytvořených na základě alternativní medicíny. Rozhodněte sami, který Vám nejlépe vyhovuje.

CERAGEM HUDBA a NÁPADITÝ DESIGN

Dostaňte se do stavu dokonalé tělesné a duševní relaxace během termomasáže kombinované s hudbou. Využijte vymoženosti nápaditého provedení CERAGEM Master V3, který v sobě spojuje efektivnost, pohodlnost a praktičnost.

CERAGEM HUDBA

Hudební skladby pečlivě vybrané společností CERAGEM se skládají z klasických děl a zvuků přírody. Tyto doplňující efekty slouží k dokonalému dosažení relaxačního stavu při masáži. Hudbu si každý uživatel může vybrat podle vlastního vkusu.

NÁPADITÝ DESIGN

CERAGEM Master V3 skvěle ladí s interiérem a díky svému zasouvacímu designu nabízí výborné prostorové využití.

CERAGEM Master V3 má zabudovanou jednotku Epoxy Carbon Panel, která slouží k přenášení infračerveného tepla.

Vnější projektory byly vytvořené na základě poznatků alternativní medicíny se zvláštním zřetelem na rozmístění standardních akupresurních bodů. Jejich moderní a ergonomický tvar zabezpečuje efektivní a pohodlné použití.

ZÁKLADNÍ POJMY ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY

Moxování  – Použití tepla pro stimulaci akupresurních bodů a zlepšení krevního oběhu pro zesílení samoléčebných schopností a relaxaci těla.

Ruční masáž (Akupresura) – Masáž vykonávaná rukou (prsty) napomáhá k uvolňování napnutých nervů a svalů a přináší pocit relaxace.

Masáž – Jedna z nejznámějších metod pro zmírnění bolestí, uvolnění těla a zlepšení krevního oběhu.

Chiropraxe – Chiropraxe je jedna z hlavních metod alternativní medicíny s více než stoletou tradicí. Napomáhá především vhodnému udržení páteře a uvolnění nervů vystavených tlaku, čímž se zlepšuje všeobecný zdravotní stav.

Tepelná terapie – Tepelná terapie se používá prvotně pro zmírnění různých bolestí a zlepšení oběhového systému.

HLAVNÍ FUNKCE AUTOMATICKÉHO TERMOMASÁŽNÍHO ZAŘÍZENÍ

CERAGEM Tlak™ – Funguje na principech moxování  a ruční masáže (Akupresury)

Tato jedinečná technika spojuje příznivé účinky moxování a ruční masáže.

Vnitřní projektor vyzařuje infračervené teplo, čímž dosahuje efektu moxování.

CERAGEM Masáž™ – Funguje na principu masáže, respektive chiropraxe

Vnitřní projektory masírují záda, zmírňují bolest svalů, snižují napětí a stres způsobené špatným držením těla a nezdravou životosprávou. Minimalizováním těchto vlivů se dosahuje všeobecného zlepšení zdravotního stavu.

CERAGEM Nahřívání ™ – Funguje na principu tepelné terapie

V automatickém termomasážním zařízení společnosti CERAGEM pracuje vnitřní projektor společně s tzv. Epoxy Carbon Panel, což je speciální jednotka vyzařující teplo. Tato metoda zaručuje plnohodnotnou tepelnou terapii.